Předtisková příprava

Fotografické práce

Scan

Tisk 

Samolepící termoetikety


Předtisková příprava

Naše grafické studio nabízí předtiskovou přípravu nejrůznějších druhů tiskovin. 

Pro spokojenost našich klientů je k dispozici:

 

Obvyklý pracovní postup:

...nahoru


Fotografické práce

Dnes se snad žádná tiskovina neobejde bez kvalitních fotografií. Nabízíme Vám jejich zhotovení jak klasickou, tak digitální cestou. Vlastními prostředky zajišťujeme veškeré fotografické práce s výjimkou portrétní a modellingové fotografie, kde využíváme služeb specializovaných fotografů (každý by měl dělat to, čemu rozumí...). 

Zaměřujeme se především na následující oblasti:

Používaná technika:

Kinofilm:

Střední formát:

Velký formát:

Digitální foto:

Příslušenství:

...nahoru


Scan

Pro kvalitní scany využíváme dva scannery - plošný Canon 9900 H s dianástavcem a filmový Nikon LS4000

Parametry:

Canon - Podrobný popis

Nikon - Podrobný popis

...nahoru


Tisk

Tisk a následné knihařské zpracování zadáváme vybraným spolupracujícím firmám. Máme přehled, která tiskárna je pro tu kterou práci nejvhodnější a na základě dlouholetých zkušeností volíme nejrozumnější kompromis mezi cenou, kvalitou, rychlostí a spolehlivostí. Pokud Vás někdo bude přesvědčovat, že umí vytisknout úplně vše, do druhého dne, v super kvalitě a ještě navíc za polovinu obvyklé ceny, buďte ostražití! Všechny tyto starosti na sebe s přijetím zakázky automaticky přebíráme a zaručujeme, že zákazník dostane včas kvalitní výrobek za slušnou cenu.

...nahoru


Etikety

Nabízíme tisk samolepek, etiket, visaček a štítků na moderní termotransferové tiskárně. Tisk je v maximální šíři 105 mm, rozlišení 300 dpi, etikety jsou předány v pásu, navinuté na kotouči. 

Výhodou této technologie je možnost tisku již malých sérií, v podstatě od jednoho kusu. Etiketa může kromě textu obsahovat jednoduchou grafiku či čarový kód libovolného typu. Výhodou je tisk s propojením na externí databázi popř. tisk s využitím číselných řad. V praxi to probíhá například tak, že zákazník si dodá seznam adres svých zákazníků zpracovaný v programu Microsoft Excel, a my mu do druhého dne předáme adresní štítky k nalepení na obálky a rozeslání zákazníkům (jen pro zajímavost - pás adresních štítků běžného formátu 50 x 25 mm má při počtu 1000 adres délku přibližně 30 metrů - chce se Vám to opisovat v ruce?).

Nejčastějším využitím etiket je dodatečná informace na obalu výrobku, zejména po importu ze zahraničí - na obal je třeba doplnit informaci o dodavateli, datu spotřeby, bezpečnostních pokynech, čarový kód, nakládání s obalem jako odpadem apod.

Potiskovaným materiálem je obvykle hlazený samolepící papír (bílý, žlutý, červený, reflexní barvy). Možný je i tisk na další materiály - textilní visačky (označení oblečení symboly - praní, žehlení...), polyethylenová folie (vydrží náročné podmínky, vysokou teplotu, rozpouštědla - vhodné k výrobě štítků na stroje, čerpadla, elektromotory, rozvaděče apod.). Etikety jsou ve tvaru čtverce, obdélníku či kruhu. Běžné rozměry máme vždy skladem, rozměry na objednávku dodáváme obvykle do 3 dnů.

...nahoru